MEZOTERAPIA

 

 

PREČO MEZOTERAPIA?

V posledných rokoch odborníci neustále hľadajú účinné a zároveň šetrné metódy, ktoré dokážu prekonať prirodzenú kožnú bariéru s cieľom zvýšiť penetrabilitu aplikovaných kozmetických prípravkov a tým aj ich účinnosť. Veľký prielom v tejto oblasti zaznamenala mezoterapia. Ide o vpravenie účinných látok do kože (mezodermy). V kozmetike sa môžete stretnúť s tzv. bezihlovou mezoterapiou (elektroporácia) a mikroihličkovou mezoterapiou (kolagénová indukčná terapia). Tieto mezoterapeutické metódy neporovnateľne zvýšia účinnosť kozmetických procedúr, pretože umožňujú pôsobenie v hlbokých štruktúrach kože. Sú účinnejšie ako ošetrenie ionoforézou, alebo ultrazvukom! O výbere mezoterapie sa poraďte so svojou kozmetičkou.

 

KEDY JE VHODNÁ MEZOTERAPIA?

Mezoterapia je vhodná na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, vlasovej pokožky i celého tela. Je vhodná pri rôznych problémoch napr.

 

AKÉ KONCENTÁTY VÁM APLIKUJEME POČAS MEZOTERAPIE?

Na mezoterapiu sa používajú vysoko účinné špeciálne koncentráty.

 

PRINCÍPY MEZOTERAPIE:

Mezoterapia je systém ošetrenia podkožného tkaniva (subcutis), ktorý vyvinul lekár Dr. Michel Pistor v roku 1958 vo Francúzsku. Termín „mezoterapia“ vznikol v roku 1958 a je kombináciou dvoch slov pochádzajúcich z gréčtiny: mesos – stredný a therapeia – medicínske ošetrenie. V r. 1987 bola mezoterapia uznaná Národnou Akadémiou medicíny ako liečebný proces v oblasti kože a dnes znamená spočný prístup k terapii rôznych kožných defektov a k rejuvenizácii pokožky v celej Európe i v Amerike.

Mezoterapia znamená vpravenie koncentrátu aktívnej látky alebo koktejlu účinných látok do kože (mezodermy).

Aktívne ingrediencie populárne v mezoterapii sú kombináciou kyseliny hyaluronovej (v rôznych množstvách) a vitamínov, aminokyselín, minerálov i rastlinných extraktov, ktoré sa aplikujú priamo do epidermis a dermis.

Účinné látky spevňujú a obnovujú kolagénové a elastínové vlákna, prinavracajú pokožke pevnosť pridaním objemu a spojením (komunikáciu) s medzibunkovou plazmou. Zlepšuje sa textúra, tonus a turgor, eliminujú sa všetky symptóny fotostarnutia.


3 kroky - 30 MINÚT NAJLEPŠIA PLEŤ V TVOJOM ŽIVOTE.

Ošetrenie HYDRAFACIAL používa patentovanú technológiu na Čistenie, Extrakciu a Hydratáciu. Superséra HYDRAFACIAL sú vyrobené s výživnými prísadami, ktoré okamžite rozžiarujú pleť v 3 krokoch.

Hydrafacial

Hĺbkové prístrojové ošetrenie - detoxikuje, regeneruje, chráni pleť

Ostatné kozmetické úkony

Secrets de Sothys

Luxusné ošetrenie

MEZOTERAPIA

Účinné látky spevňujú a obnovujú kolagénové a elastínové vlákna, prinavracajú pokožke pevnosť pridaním objemu a spojením s medzibunkovou plazmou. Zlepšuje sa textúra, eliminujú sa všetky symptóny STARNUTIA.

S NOVOU RADOU ODSTRÁNIME VAŠE OČNÉ KRUHY A VRÁSKY ! ! !

NOVÝ POHĽAD NA MLADÉ OČI s radou starostlivosti o oči Prescription Jeunesse™, ktorá je obohatená o výťažok z lneného semienka z výzkumu Sothys Advanced, ultra-regeneračný komplex. Tento produkt viditeľne bojuje s každodennými problémami s kontúrami očí: vrásky, jemné linky, tmavé kruhy a opuchy, ktoré zanechávajú oči matné. Jeho vyhladzujúca štruktúra je svieža a pohodlná.

U nás Permanentným make-upom pier dosiahnete krásne a plné pery

U nás Permanentným make-upom pier dosiahnete krásne a plné pery

PMU - tetovanie permanentného make-upu

Omladzujúca starostlivosť

Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach!

Permanentný make up

OBOČIE a PERY - 20 rokov praxe a skúseností, podporených špičkovou pigmentovou technológiou

Líčenie

Trend nude make-up

Perfect shape

Ošetrenie kontúr tváre, dekoltu, prehlbujúcich sa vrások a dvojitej brady

Hydra Hyaluronic Acid4

Nová hydratačná línia 4x hydratačná sila

Activ contour

Ošetrenie očných kontúr

FOTO GALÉRIA

Tetovanie obočia

FOTO GALÉRIA

Farbenie obočia s HENNOU

DETOX ENERGIE

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie.

Profesionálne sezónne ošetrenie tváre jeseň - zima 2022/23

GOJI - POMARANČ

FASHION WEEK

RETIN A - TRIPLE POWER

Jedinečná línia Retin A - Triple Power na báze retinoidov, kyseliny retínovej a inovatívneho komplexu kyselín.

Úžasné ošetrenie z divokého manga a kokosu

HENNA farba na OBOČIE

- farba je vhodná na farbenie obočia a rias - patrí v dnešnej dobe k vyhľadávaným úpravám obočia - na chĺpkoch vydrží aj 6 týždňov - farba je klinicky testovaná a schválená Európskou Úniou - farba sa vymýva postupne, do svetlejšieho odtieňa - henna sa môže používať aj na permanentný make-up