TÓNOVACIA FARBA NA VLASY PRE MUŽOV


NOVÁ VLASOVÁ KOZMETIKA - OWAY

Obohatili sme sortiment kozmetických produktov o Vegánsku prírodnu vlasovú kozmetiku,talianskej značky ⭐️OWAY⭐️ ,ktorá sa vyrába z kvetov a rastlín ,ktoré sa pestujú v Bologni.Táto kozmetika nepoužíva žiadne chemikálie. “PLASTIC IS OVER GLASS IS SEXY,, Produkty oway sú balené v jantárovom skle ,nepoužilvajú sa žiadne plasty. Ak sa Vám minie šampón ,viete si ho u nás doplniť

Chroma Absolu ! ! !

Chroma Absolu Je to regeneračná kyslá starostlivosť pre všetky farbené vlasy. Vlasy sú pri kortexe/jadre o 96% silnejšie Pod povrchom o 77% menej krepovité a na povrchu o 74% viac lesklejšie Po 6 týždňoch je intenzita farby zachovaná o 92%. Zloženie: 3 kyseliny ( aminokyseliny, kys. Mliečna, Vinná kyselina) Rastlina Pupočníka azijského Jedičná vôňa intenzívna až 72h.

SHU UEMURA ART OF HAIR

Shu Uemura - profesionálna, elegantná, luxusná značka vlasovej starostlivosti, venovaná vlasovému umeniu. Navrhnutá pre najtalentovanejších umeleckých kaderníkov. Inšpirovaná japonským umením a tradíciami s dôrazom na umeleckú stránku, ktorá je jej srdcom.

Vybrané Rituály I.

Profesionálne vlasové obrady RITUÁLY. Vysoko výkonné produkty, ktoré sa starajú nielen o vlasové vlákno, ale zároveň riešia aj problémy vlasovej pokožky . V našich salónoch sú vlasy analyzované do detailu a celý proces starostlivosti sa premení na rituál krásy a zdravia.

Vybrané Rituály II

Profesionálne vlasové obrady RITUÁLY. Vysoko výkonné produkty, ktoré sa starajú nielen o vlasové vlákno, ale zároveň riešia aj problémy vlasovej pokožky . V našich salónoch sú vlasy analyzované do detailu a celý proces starostlivosti sa premení na rituál krásy a zdravia.

BALAYAGE

Svetovým hitom vo farbení vlasov, technika ktorá pôsobí maximálne prirodzene a vytvorí dokonalý efekt je BALAYAGE. Naši odborníci Vám vytvoria jemné prechody, ktoré v letných dňoch zvýraznia Vašu osobnosť a individualitu. Kaderník nanáša farbu na tenké pramienky vlasov, od korienkov až po konce, kde sú vlasy zosvetlené takmer po celej dĺžke. Pre odvážnejšie zákazníčky , ktoré sa neboja experimentovať vieme namixovať koktail dúhových farieb fialová rúžová. Viac info a konzultácie priamo na salónoch.

COLOR SERVIS

Kvalitná  profesionálna farba na vlasy bez amoniaku, neobsahuje silikóny, so širokou škálou odtieňov, zároveň opraví narušene väzby vo vlase, čím nahrádza vlasové ošetrenie, uspokojí aj najnáročejšieho zákazníka. Naši špecialisti Vám pomôžu s výberom správneho odtieňa.

NOVINKA - Curl MANIFESTO

PROFESIONÁLNA STAROSTLIVOSŤ NA PODPORU PRIRODZENE TEXTÚROVANÝCH VLASOV Až o 83% viac hydratácie Až o 87% menej lámavosti

Ošetrenie na KUČERAVÉ vlasy v Salónoch ROUGE

CONCENTRÉ DE FORME starostlivosť na výživu kučeravých vlasov

NOVÁ GENERÁCIA Vlasového OŠETRENIA

Ponúkame nové ošetrenie vlasov ACIDIC CONCENTRATES v Oc Atrium Optima, ktoré viditeľne redukuje povrchové poškodenie vlasov už po 1 ošetrení. Získate okamžite lesklejšie a hladšie vlasy.

BLOND ABSOLUT - Maximálna Starostlivosť o odfarbené vlasy

Maximálna Starostlivosť o odfarbené vlasy.

TÓNOVACIA FARBA NA VLASY PRE MUŽOV

L'ORÉAL PROFESSIONNEL HOMME COVER 5 Pre mužov, ktorí chcú zakryť svoje biele vlasy prirodzeným spôsobom bez nutnosti radikálnej zmeny.

AMINEXIL - prot VYPADÁVANIU vlasov

Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov Až 89% účinnosť

Doprajte si výnimočný kaviárový revitalizačný OMLADZUJÚCI rituál na Salónoch ROUGE

VÝNIMOČNÝ REVITALIZAČNÝ OMLADZUJÚCI RITUÁL PRE VLASOVÚ POKOŽKU A VLASOVÉ VLÁKNO Silné aktívne látky sa spájajú s ultraošetrujúcimi textúrami pre hĺbkovú starostlivosť.

NAJNOVŠÍ TREND VO FARBENÍ : FRENCH GLOW ! ! !

Ide o skutočnú revolúciu PREDSTAVUJEME - NOVÚ OLEJOVÚ GLOW FARBU BEZ AMONIAKU

SÉRUM POTENTIALISTE

Univerzálne ochranné sérum pre vlasovú pokožku.

KAVIÁR - POKROČILÁ TECHNOLÓGIA LUXUSNÝ DESIGN NAJČISTEJŠIE ÚČINNÉ LÁTKY

CHRONOLOGISTE - REVITALIZAČNÁ ANTI AGING VLASOVÁ STAROSTLIVOSŤ

DOPRAJTE SI DLHŠIE VLASY !

Až 15cm za 1 ROK ! ! ! Nižšia lámavosť Menej rozštiepených končekov Podpora rastu do dĺžky Spevnenie a posilnenie

CHCEŠ MAŤ FARBU na vlasy ODOLNÚ PROTI UV ŽIARENIU ?

Farby sú ODOLNÉ proti UV žiareniu ! ! ! Farba s intenzívnym leskom Kryje až 100% šedivých vlasov Nízky obsah amoniaku ! ! ! Jedinečná technológia zabezpečuje najžiarivejšie odtiene.

Podporťe svoje VLNY

Kučery o ktoré sa oplatí STARAŤ

NOVÁ NEUTRALIZÁIA A POSILNENIE PRE HNEDÉ VLASY

Exkluzívne LEN v Salónoch ROUGE salónne ošetrnie

HLBKOVÁ DLHOTRVAJÚCA OBNOVA POŠKODENÝCH VLASOV - HEATCURE

Exkluzívne LEN v Salónoch ROUGE salónne ošetrnie

INTENZÍVNE OŠETRENIE PRE VŠETKY TYPY VLASOV

Exkluzívne LEN v Salónoch ROUGE salónne ošetrnie

BLOND ABSOLUT

Vysoko pigmentovaná starostlivosť pre zosvetlené vlasy.

NOVINKA proti PADANIU vlasov !!!

OCHRÁŇ svoje VLASY pred SLNKOM

CHRONOLOGISTE

BUĎTE AJ VY TÝMI, KTORÍ ŽIJÚ ŽIVOT NAPLNO TERAZ, ZAJTRA, NAVŽDY

NOVÁ SLUŽBA ! ! ! Unikátne navrhnutý vlasový peeling Kérastase SCRUB  pre boj proti mastnote a lupinám. 

morská soľ dôkladne odstráni všetky nečistoty a zároveň detoxikuje vlasovú pokožku.  - odstráni až 3× viac usadených nečistôt než klasický šampón, dôkladne, vlasy zbaví nahromadených stylingových prípravkov, detoxikuje pokožku hlavy a účinne bojuje proti mazu a lupinám, dvíha vlasy od korienkov , až o 70% zväčšuje ich objem

SVADOBÝ ÚČES

Poradíme, aký svadobný účes a líčenie sa hodí na Vašu slávnostnú udalosť.