RETIN A - TRIPLE POWER

RETIN A - TRIPLE POWER

 

Profesionálny chemický peeling Retin A spomaľuje starnutie, zjemňuje vrásky, zjednocuje tón pleti a zvyšuje hladinu vlhkosti. Reguluje bunkový metabolizmus a pôsobí v oblasti epidermis i dermis čo zabespečuje viditeľné omladenie pokožky.

Jedinečná línia Retin A Triple power na báze retinoidov, kyseliny retínovej /retín A / a inovatívnemu komplexu kyselín, ktoré pracujú synegricky a výrazne zlepšujú vzhľad a funkcie pokožky. Komplex kyselín zlepšuje proces regenerácie buniek, chráni pokožku silnými antioxidantmi a vyhladzuje štruktúru.

Aktívne ingrediencie:

Kyselina retínová (Retin A) - kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá ľahko preniká cez bunkové membrány. Retinoidy reagujú na jadrové senzory v bunkách a výsledkom je ovplyvnenie bunkového genómu zodpovedného za proces starnutia.

Kyselina pyrohroznová (Pyruvic Acid) - má keratolytický účinok, ktorý obnovuje pokožku dermo-modulárne. Zvyšuje produkciu kolagénu, elastínu a glykoproteínov omnoho viac, ako väčšina AHA kyselín, znižuje množstvo keratinocytov a pôsobí antibakteriálne. Kyselina pyrohroznová odstraňuje povrchové bunky, preniká do hlbších vrstiev a spúšťa regeneračné procesy v derme.

Kyselina ferulová (Ferulic Acid) - jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov a je schopná neutralizovať rôzne druhy voľných radikálov. Má protizápalové a bieliace účinky (inhibítor tyrozinázy). Kombinácia kyseliny s retinolom zabezpečuje účinnejšiu penetráciu a uvoľnenie aktívnych zložiek do kože.

Kyselina glykolová (Glycolic Acid) - pracuje v spodných vrstvách epidermis a povzbudzuje bunkovú obnovu a zosvetľuje pigmentové škvrny. Tiež aktivizuje syntézu kolagénu v derme a tým dochádza k vypnutiu a spevneniu pleti.

Kyselina salicylová (Salicylic Acid) - účinne bojuje proti baktériám, zabraňuje vzniku aknóznych lézií, odstraňuje odumreté kožné bunky, redukuje činnosť mazových žliaz, čistí póry do hĺbky a odstraňuje prebytočný maz.

Kyselina nikotínová (Nicotinic Acid) - známa ako vitamín B3 (niacín). Zvyšuje hladinu kyslíka v bunkách, urýchľuje metabolické procesy, rozširuje malé krvné cievy a prispieva k tvorbe krvných buniek.

Resveratrol ( Resveratrol) - silný antioxidant poskytuje ochranu pred solárnym poškodením a zmenami vo funkciách buniek, podporuje tvorbu kolagénu, eliminuje vplyv voľných radikálov na bunky, má protizápalový účinok, zmierňuje začervenanie a ohniská rozacei i ekzému.


3 kroky - 30 MINÚT NAJLEPŠIA PLEŤ V TVOJOM ŽIVOTE.

Ošetrenie HYDRAFACIAL používa patentovanú technológiu na Čistenie, Extrakciu a Hydratáciu. Superséra HYDRAFACIAL sú vyrobené s výživnými prísadami, ktoré okamžite rozžiarujú pleť v 3 krokoch.

Hydrafacial

Hĺbkové prístrojové ošetrenie - detoxikuje, regeneruje, chráni pleť

Ostatné kozmetické úkony

Secrets de Sothys

Luxusné ošetrenie

MEZOTERAPIA

Účinné látky spevňujú a obnovujú kolagénové a elastínové vlákna, prinavracajú pokožke pevnosť pridaním objemu a spojením s medzibunkovou plazmou. Zlepšuje sa textúra, eliminujú sa všetky symptóny STARNUTIA.

S NOVOU RADOU ODSTRÁNIME VAŠE OČNÉ KRUHY A VRÁSKY ! ! !

NOVÝ POHĽAD NA MLADÉ OČI s radou starostlivosti o oči Prescription Jeunesse™, ktorá je obohatená o výťažok z lneného semienka z výzkumu Sothys Advanced, ultra-regeneračný komplex. Tento produkt viditeľne bojuje s každodennými problémami s kontúrami očí: vrásky, jemné linky, tmavé kruhy a opuchy, ktoré zanechávajú oči matné. Jeho vyhladzujúca štruktúra je svieža a pohodlná.

U nás Permanentným make-upom pier dosiahnete krásne a plné pery

U nás Permanentným make-upom pier dosiahnete krásne a plné pery

PMU - tetovanie permanentného make-upu

Omladzujúca starostlivosť

Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach!

Permanentný make up

OBOČIE a PERY - 20 rokov praxe a skúseností, podporených špičkovou pigmentovou technológiou

Líčenie

Trend nude make-up

Perfect shape

Ošetrenie kontúr tváre, dekoltu, prehlbujúcich sa vrások a dvojitej brady

Hydra Hyaluronic Acid4

Nová hydratačná línia 4x hydratačná sila

Activ contour

Ošetrenie očných kontúr

FOTO GALÉRIA

Tetovanie obočia

FOTO GALÉRIA

Farbenie obočia s HENNOU

DETOX ENERGIE

Doprajte svojej pleti poriadnu dávku energie.

Profesionálne sezónne ošetrenie tváre jeseň - zima 2022/23

GOJI - POMARANČ

FASHION WEEK

RETIN A - TRIPLE POWER

Jedinečná línia Retin A - Triple Power na báze retinoidov, kyseliny retínovej a inovatívneho komplexu kyselín.

Úžasné ošetrenie z divokého manga a kokosu

HENNA farba na OBOČIE

- farba je vhodná na farbenie obočia a rias - patrí v dnešnej dobe k vyhľadávaným úpravám obočia - na chĺpkoch vydrží aj 6 týždňov - farba je klinicky testovaná a schválená Európskou Úniou - farba sa vymýva postupne, do svetlejšieho odtieňa - henna sa môže používať aj na permanentný make-up